Alberto Fasciani SPORT 6501

Reservesnørebånd til

Alberto Fasciani SPORT 6501

På lager
Salgspris119,00 kr

Længde: 120 cm

2874
Farve
Farve Hvid

Uafhængigt produceret af Senkels. Ikke originalt Alberto Fasciani-tilbehør.

Købt -
Behandling -
Leveret -

3 grunde til Alberto Fasciani SPORT 6501

Sko snørebånd fra Senkels

Senkels shoelaces are made in Graz, Austria

Håndlavet i Østrig

Hvert par fremstilles individuelt efter dine specifikationer i Østrig.

100 % Bomuld

Ved at bruge 100 % ren bomuld opnår vi maksimal holdbarhed og rivestyrke.

Gratis forsendelse

Bestil 2 par Senkels og få gratis fragt, uanset hvor du befinder dig.

Snørebånd til Alberto Fasciani SPORT 6501

Produktspecifikation

Lavet til

Alberto Fasciani SPORT 6501

Længde

120 cm

Form

Flad | 6mm

Ansvarsfraskrivelse

Disse snørebånd fremstilles af Senkels i Østrig og er tilpasset længden og antallet af snørehuller på Alberto Fasciani SPORT 6501. Der er ikke tale om originalt tilbehør. Alberto Fasciani er et registreret varemærke tilhørende den pågældende varemærkeindehaver. Der er ingen forretningsforbindelse, samarbejde eller licensaftale mellem Senkels og Alberto Fasciani. Varemærket nævnes udelukkende for at angive anvendelsesformålet.

01

Alberto Fasciani SPORT 6501 Snørebånd

Bomuldssnørebånd til dine Alberto Fasciani SPORT 6501. Håndlavet i Østrig, fås i 51 farver.

Detaljer

  • Længde: 120 cm, målt til Alberto Fasciani SPORT 6501
  • Materiale: 100% bomuld
  • Produktion: Håndlavet i Østrig
  • Farver: 51 muligheder

Hvilken længde til Alberto Fasciani SPORT 6501?

120 cm er standardlængden til Alberto Fasciani SPORT 6501. Denne længde giver afbalancerede proportioner med komfortabel sløjfelængde.

Spørgsmål

Kompatibel med alle Alberto Fasciani SPORT 6501 udgaver?

Ja. 120 cm snørebåndene passer til alle standard Alberto Fasciani SPORT 6501 modeller.

Dupsko-muligheder?

Forskellige metal dupsko-finish tilgængelige.

Free Shipping for any 2 shoelaces available at senkels.at
02

Hurtig levering

Vi ved, at snørebånd normalt skal bruges så hurtigt som muligt. Derfor lægger vi stor vægt på hurtige, men effektive forsendelsesmetoder.

Har du brug for det endnu hurtigere? Vælg ekspresforsendelse ved kassen!

01

Alberto Fasciani SPORT 6501 Snørebånd

Bomuldssnørebånd til dine Alberto Fasciani SPORT 6501. Håndlavet i Østrig, fås i 51 farver.

Detaljer

  • Længde: 120 cm, målt til Alberto Fasciani SPORT 6501
  • Materiale: 100% bomuld
  • Produktion: Håndlavet i Østrig
  • Farver: 51 muligheder

Hvilken længde til Alberto Fasciani SPORT 6501?

120 cm er standardlængden til Alberto Fasciani SPORT 6501. Denne længde giver afbalancerede proportioner med komfortabel sløjfelængde.

Spørgsmål

Kompatibel med alle Alberto Fasciani SPORT 6501 udgaver?

Ja. 120 cm snørebåndene passer til alle standard Alberto Fasciani SPORT 6501 modeller.

Dupsko-muligheder?

Forskellige metal dupsko-finish tilgængelige.

02

Hurtig levering

Vi ved, at snørebånd normalt skal bruges så hurtigt som muligt. Derfor lægger vi stor vægt på hurtige, men effektive forsendelsesmetoder.

Har du brug for det endnu hurtigere? Vælg ekspresforsendelse ved kassen!

Free Shipping for any 2 shoelaces available at senkels.at